PL
 

GreenEightSystem™ to jedyne takie urządzenie na rynku oferujące funkcję Multiroom TV o takim zasięgu działania. Oglądaj to, co chcesz wtedy, kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat.

 

Multiroom bezprzewodowy
Serwer bezprzewodowy ServerRFLink600
Karta bezprzewodowa ClientRFLink600
Karta bezprzewodowa ClientRFLink100
Multiroom przewodowy
Akcesoria

Oblicz ile możesz zaoszczędzić
dzięki GreenEightSystem™

Sprawdź
jaki zestaw wybrać

Dowiedz się jak kupić
GreenEightSystem™

Karta bezprzewodowa ClientRFLink600

ClientRFLink600 to bezprzewodowa karta kliencka wchodząca w skład Multiroom GreenEightSystem. Zapewnia stabilną i bezawaryjną współpracę z bezprzewodowym serwerem ServerRFLink600, a zastosowanie dodatkowej anteny zwiększa jej zasięg i poprawia parametry odbioru sygnału. Bezprzewodowa komunikacja pozwala cieszyć się nieograniczoną rozrywką przy odległościach nawet do 600 m. Bezprzewodowa karta kliencka ClientRFLink600 współpracuje ze wszystkimi cyfrowymi dekoderami satelitarnymi, kablowymi, naziemnymi i modułami CI kompatybilnymi z Conax, Cryptoworks, MediaGuard oraz Viaccess.

NOWOŚĆ! netCLONE+ Multiroom WiFi Adapter dla platformy nc+

 

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki Multiroom GreenEightSystem™

 

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PYCH International Electronics Sp. z o.o., w celach promocyjnych i marketingowych.
 
Copyright © PYCH International Electronics 2005-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Warunki korzystania | Polityka prywatności | Mapa serwisu